Andrzej Masianis

OBRAZY WYKONANE W TECHNICE OLEJNEJ LUB AKRYLOWEJ NA PŁÓTNIE
RYSUNKI, GRAFIKI, AKWARELE NA PAPIERZE, ILUSTRACJE
POMOC W WYBORZE OBRAZÓW - WZORÓW DO KOPIOWANIA
PORTRETY W TECHNIKACH MALARSKICH I RYSUNKOWYCH
MOŻLIWOŚĆ WYBORU DOWOLNEGO FORMATU OBRAZU

Andrzej Masianis - urodził się w 1974r. w Pile. Ukończył Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. Jest absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom otrzymał w 1999 roku. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i grafiką. W 1996 roku otrzymał stypendium Fundacji im. Tadeusza Kulisiewicza. W 1998 roku otrzymał drugą nagrodę na Ogólnopolskim Biennale Rysunku Wyższych Uczelni Artystycznych w Katowicach. Uczestnik cyklu wystaw pt."Sąd Ostateczny" organizowanych przez galerię Test, Pokaz, Studio, Kordegarda i Teatr Academia w Warszawie. W 2001 roku otrzymał nagrodę prezydenta miasta Torunia w konkursie Dzieło Roku.

W 2005r. wystawa w seminarium Salezjańskim w Lądzie nad Wartą (luty 2005r.). Wystawa rysunku grafiki i malarstwa w ramach XII Międzynarodowego festiwalu krajów Bałtyckich "PROBALTICA" w Warszawie i Toruniu - maj 2005r. Styczeń 2006r.-wystawa rysunku w Galerii "SCHODY" w Warszawie pt."ARCHANIOŁY".
Wystawa w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid" w Elblągu -marzec 2006
Wystawa rysunku i grafiki w CENTRUM KULTURY OCHOTA w Warszawie pt"ARCHANIOŁY - TRONY"marzec-kwiecień 2006
Wystawa zbiorowa "Materia fantastyczna" Kórnik koło Poznania - czerwiec/wrzesień 2006
Zbiorowa Wystawa "Śladami surrealistów" w ramach XIV Międzynarodowego festiwalu krajów Bałtyckich "PROBALTICA" w Toruniu maj 2007, wystawa w Salonie Klera w Toruniu - kwiecień 2007 r.
Wystawa zbiorowa "ANIOŁY " Galeria JKK FINE ARTS Gallery of European Art - New Jersey USA - grudzień 2007. Wystawa sztuki toruńskiej w Getyndze 2002
ARS REGIA wystawa Gdańsk 2013 , Bydgoszcz Klub Mózg 2013

Prace artysty


Skontaktuj się z nami
Wyślij
loading