Małgorzata Toma

Czy kiedykolwiek czuliście emocje tak silne, że zastanawialiście się czy będziecie w stanie je w ogóle w sobie zmieścić. Złość, strach, szczęście,siłę. Całą plejadę która w was tkwi gotową wylać się poza ramy jakie otaczają was na co dzień.
Każdy z nas uzewnętrznia je na swój własny sposób. Niektórzy uprawiają jogę inni grają na instrumentach lub śpiewają. Ja swoje emocje przelewam na płótno. Są moją historią zapisem mojego życia i emocji, które mi towarzyszą. Nie zawsze są pozytywne. Ale zawsze są prawdziwe. Bo kiedy chwytam za pędzel i siadam przed sztalugą oznacza to, że w moim życiu coś się dzieje - coś ważnego.
Przez długi okres czasu pracowałam na etacie ale nigdy nie dawało mi to satysfakcji z życia z tego co robię. Swoją frustracje i potrzebę uwolnienia od tego co mnie zamyka przelewałam na płótno. Każda minuta spędzona przy obrazie jest dla mnie swoistym oczyszczeniem - katharsis dla umysłu. Czasami dopiero po namalowaniu obrazu i spojrzeniu na końcowy efekt potrafię zobaczyć swoje własne emocje z innej - nowej perspektywy.

Prace artysty


Skontaktuj się z nami
Wyślij
loading