<< Co i jak wybrać Zalety e-kupowania Proces zakupu >>


Kupić odpowiednie dzieło za właściwą cenę i nie ośmieszyć się przy tym...
Czy jest to w ogóle możliwe?


Kupowanie sztuki powinno byś proste i Sztukonet.pl jest po to, aby ułatwić Wam ten proces jeszcze bardziej. Zagłębcie się w przedstawione poniżej trzy kroki, a będziecie w stanie:
  • Skorzystać z darmowego systemu, który umożliwi Wam szukanie, ocenianie, a także kupowanie sztuki,
  • Przejść bez problemów przez proces płatności,
  • Pojąć naszą politykę bezpieczeństwa i prywatności,

A zatem zaczynajmy!

Punkt zwrotny

"Nie istnieje żadna obrona przed wpływem nowych, innowacyjnych pomysłów!
Co więcej, czasami innowacja i tradycja spotykają się w dziwnych okolicznościach..."
Za przykład weźmy Internet i sztukę - połączeniem tych dwóch wyrazów jest właśnie serwis Sztukonet.pl!

Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają, technologia odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu. Są jednak rzeczy, które się nie zmieniają i jedna z nich jest właśnie sztuka. Sztuka, która przez wieki nie była dostępna w łatwy sposób dla wszystkich, którzy chcieli ją spotkać, zapoznać się z nią. W tym momencie właśnie my przychodzimy z pomocą. Chcemy, aby każdy w łatwy i przystępny sposób mógł właśnie z nią się spotkać.

Internetowa galeria daje naprawdę duże możliwości, daje też dużą elastyczność, a także jest w stanie pokazać więcej... Ilość przedstawianych pozycji jest niemalże nieograniczona, a serwis z każdym dniem się rozwija i przyciąga nowych, jedynych w swoim rodzaju artystów. Koneser mógłby powiedzieć, że dzieło należy obejrzeć z bliska, na żywo... i tak naprawdę ma rację , dlatego nie należy także zapominać, że dajemy możliwość "przetestowania" dzieła (więcej na ten temat w regulaminie).

Podsumowując, rozwój internetowych galerii to trend, którego nie da się już zatrzymać. Jest to wynik naszego stałego rozwoju i jedyne co musimy zrobić to nauczyć się z niego korzystać najlepiej jak się tylko da:)

Niższe ceny

Internetowa galeria to także niższe ceny. Biorąc pod uwagę rynek dzieł sztuki jesteśmy w stanie sprzedawać dzieła do 30% czasami nawet 40 % taniej, niż tradycyjne galerie, a oferujemy tak naprawdę o wiele więcej.

Szybkość i bezpieczeństwo

Jesteś w stanie przeprowadzić całą transakcję w kilka minut. O całą resztę się nie martwisz - towar zostanie bezpiecznie dostarczony do Twych własnych rąk, a jeżeli nie będziesz zadowolony, będziesz w stanie zwrócić nam towar w ciągu 14 dni.

Sztukonet.pl używa szyfrowania tam, gdzie jest to konieczne do ochrony Twoich danych. Podejście to sprawia, że transakcję są w 99,99% bezpieczne i niezagrożone. Przez transakcje rozumiemy oczywiście głównie ochronę Twoich danych podanych przy realizowaniu zapłaty. Są one przesyłane w bezpieczny sposób.

Podczas przeprowadzania płatności zostajesz przeniesiony z normalnego serwera na specjalnie strzeżony bezpiecznym i szyfrowanym połączeniem serwer transferuj.pl - możesz to zweryfikować w prostu sposób, patrząc na pasek adresu w swojej wyszukiwarce. Gdy adres zaczyna się "https" możesz czuć się bezpiecznie.

Wygoda

Zakupów możesz dokonywać przez 24h przez 7 dni w tygodniu praktycznie z każdego miejsca na świecie. Jak to się mówi w przeciwieństwie do galerii tradycyjnych Internetu "zamknąć" nie można. Dlatego jeżeli jesteś zapracowany i cierpisz na brak czasu, a do tego jesteś miłośnikiem sztuki, internetowa galeria "sztukonet.pl" jest to dla Ciebie wielką szansą - w łatwy sposób bez niepotrzebnej straty wolnego czasu możesz stać się posiadaczem wymarzonych dzieł sztuki.

Różnorodność

Nasz serwis daje Ci to co jest w życiu naprawdę ważne, a mianowicie chodzi o różnorodność. W jednym miejscu możesz spotkać artystów z wielu różnych miejsc, kultur, wyznań. Dostępne są także dzieła przygotowywane w przeróżnych stylach i technikach czy też okresach. Sztukonet.pl jest to miejsce gdzie każdy nawet najbardziej wybredny koneser sztuki znajdzie coś dla siebie.

Dyskrecja

Zapewniona jest także dyskrecja, gdyż jak wiadomo dla niektórych klientów jest ona bardzo ważna. Kupowanie sztuki "online" zapewnia anonimowość, a zakupy są zawsze indywidualne i poufne.


logo
Skontaktuj się z nami
Wyślij
loading