<< Zalety e-kupowania Proces zakupu Nasze gwarancje >>


Czyli w jaki sposób zakupić interesujące Cię dzieło...


Wyszukaj interesujące Cię dzieło i weź udział w aukcji!

  • W łatwy sposób możesz wyszukać ciekawe dla Ciebie dzieła. Przygotowaliśmy dość intuicyjny system wyszukiwania. Klikając odpowiednie przyciski odnoszące się do : kategorii , rozmiaru, ceny i koloru przewodniego jesteś w stanie w ciągu kilku chwil odnaleźć to czego szukasz. Jeżeli to by Ci nie wystarczyło masz także do dyspozycji możliwość wyszukania dzieł po wpisanym haśle ( czy to nazwie dzieła, artyście lub też po opisie dzieła),
  • Po wyszukaniu dzieła klikasz na jego małą ikonę. Pozwoli Ci się to przenieść do podstrony poświęconej danej sztuce. Twoim oczom ukażą się bardziej szczegółowe informacje dotyczące Twojego wyboru, a mianowicie: opis dzieła, aktualna cena (opcja "kup teraz"), lista osób biorących udział w aukcji, a także statystyki pracy (ilość wyświetleń, liczba polubień), które na pewno pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Dodatkowa opcja "email it" pozwoli Ci w łatwy sposób na poinformowanie swoich znajomych/przyjaciół o ciekawym dziele, które znalazłeś na naszej stronie.
  • Jeżeli jesteś już zdecydowany na wzięcie udziału w aukcji przedstaw swoją ofertę wpisując ją w odpowiednie pole i kliknij przycisk "licytuj". Reguły aukcji dostępne są w naszym regulaminie ( LINK ). Od tego momentu bierzesz udział w aukcji, dlatego powinieneś ją śledzić , być na bieżąco i ewentualnie reagować na zmiany cen. Drugą możliwością jest wybranie opcji "kup teraz". Pozwoli Ci ona zakupić dzieło od razu. Nie będziesz musiał brać udziału w aukcji, a transakcja zostanie sfinalizowana w tym samym dniu.
  • Jeżeli wszystko przebiegnie po Twojej myśli i uda Ci się wygrać aukcję dostaniesz powiadomienie e-mailem, w którym uzyskasz niezbędne do sfinalizowania transakcji informacje.
  • Współpracujemy z serwisem transferuj.pl, który zapewnia wygodny i intuicyjny sposób przeprowadzania transakcji.


logo
Skontaktuj się z nami
Wyślij
loading